• Zápis do školy

• Elektronická prihláška

• Formulár môžete vyplniť online doma alebo v práci. Údaje z neho budú zadané do informačného systému školy (ASC - Agenda). Výrazne sa tým skráti doba vybavenia zápisu. Dieťa bude oficiálne zapísané až po vydaní rozhodnutia o prijatí dieťaťa na základné vzdelávanie. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 15 minút v pohodlí domova. Položky označené hviezdičkou sú povinné. Údaje vypíšte prosíme aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne). Všetky údaje, ktoré v elektronickej prihláške uvediete, musia korešpondovať s údajmi v rodnom liste dieťaťa a v občianskom preukaze zákonného zástupcu dieťaťa. Ak vo formulári uvediete svoj email, odošleme Vám na uvedenú emailovú adresu potvrdenie, že sme údaje dostali v poriadku.

Vyplnenie elektronickej prihlášky

Svoje dieťa môžete zapísať na našu školu elektronicky kliknutím na nasledujúci odkaz. Prihláška slúži tak na zápis do 1. ročníka, ako aj na zápis do ostatných ročníkov školy.