• Anonymná schránka

21.02.2016 19:41
        Členovia žiackeho parlamentu si pre svojich spolužiakov pripravili aktivitu, v rámci ktorej sa snažia vytvoriť priestor na pripomienky žiakov, ich nápady a postrehy. V pravidelných intervaloch sa bude konať zbieranie ich podnetov do tzv. anonymnej schránky, tie sa následne vyhodnotia, prekonzultujú a budú sa hľadať riešenia na zlepšenie školskej klímy a vyučovacieho procesu.
      • II. Zasadnutie Žiackeho parlamentu

21.02.2016 19:13
        Dňa 5.2.2016 sa uskutočnilo zasadnutie Žiackeho parlamentu, v rámci ktorého sa prejednávali rôzne body ako napríklad spracovanie výsledkov anonymnej schránky, hľadanie riešení  na podnety žiakov, pripravovali sa aktivity na nasledujúce obdobie . V piatok 12.2.2016 sa členovia parlamentu stretnú s vedením školy a svoje pripomienky, návrhy a nápady spoločne prekonzultujú. Veríme, že výsledkom tohto stretnutia budú závery, ktoré pomôžu spríjemniť školské prostredie a klímu na našej škole.

• Členovia žiackeho parlamentu 2015/2016

12.11.2015 11:41